Moja firma

Dojazd, wycena, porady -

 GRATIS!!!

Czym się zajmuję?

 

     Głównym nurtem mojej działalności są prace związane z drzewami i terenami zielonymi. Są to między innymi: pielęgnacja drzew, prześwietlanie koron, oraz, niestety, często usuwanie drzew. W zakres moich prac wchodzą również tereny zielone: zarówno niewielkie ogródki jak i pokaźne ogrody; małe przydomowe trawniczki jak i rozległe trawniki; posesje oraz siedliska. 

 

     Dodatkowo, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, zajmujemy się opryskami przeciw komarom i kleszczom, czyszczeniem rynien i dachów, obijaniem sopli, usuwaniem śniegu i nawisów.

 

Oczywiście pełen zakres moich prac nie jest ograniczony do tego, co zostało "wyliczone" powyżej i na kolejnych podstronach. Często zdarza się że Państwo, jako klienci, pytacie czy potrafię coś zrobić, wykonać lub czy mam kogoś do polecenia. Odpowiadam wtedy: nie ma rzeczy niemożliwych! i wspólnie zastanawiamy się nad Państwa pomysłem.

Ta branża potrzebuje tylko i wyłącznie sprawdzonych fachowców, co mogę powiedzieć o swojej firmie, a co potwierdzają moi wieloletni klienci, oraz jakich osobiście wyłącznie polecam.  

 

     Dokładniejsze zakresy prac na podstronach - otwierają się w nowych kartach.

Firma posiada polisę OCStatystyki

Wystawiam faktury VAT 8% lub 23%

NIP : 536-177-46-65 

REGON: 140-940-341

Skontaktuj się:

mail:kontakt@chirurgiadrzew.eu

tel. 501 829 831 

Ul. Modlińska 206

05-110 Jabłonna k/Warszawy

Oddział Warszawa

01-129 Warszawa
Pustola 20/14