Moja firma

Dojazd, wycena, porady -

 GRATIS!!!

Dachy i rynny

 

     Czyszczenie rynien, usługa która często jest zapominana, 
a jest niesłychanie ważna. Przede wszystkim dla tego by chronić ściany zewnętrzne budynku przed zalaniem i doprowadzeniem do przedostania się wilgoci do środka pomieszczenia, ale także przed zatorami lodowymi w okresie zimowym. 

 

     Usługa liczona jest za metr bieżący czyszczonej rynny, ceny już od 4,50 zł/mb. W celu ustalenia dokładnej ceny usługi proponuję darmową wycena u klienta. Na ostateczną kwotę usługi ma wpływ wiele czynników takich jak: wysokość, długość i rozmiar zabrudzenia rynny.

 

     Ważne jest żeby czyścić rynnę regularnie i nie doprowadzić do zapchania rury spustowej. Aby zabezpieczyć rynny przed liśćmi proponuje montaż siatek zabezpieczających które uchronią rynny przed różnego typu zabrudzeniami.

 

W okresie zimowym zajmujemy się również odśnieżaniem dachów także o dużych powierzchniach używając do tego celu spalinowych odśnieżarek lub tradycyjnych metod odśnieżania ręcznego, co zależy od dopuszczalnej wartości obciążenia ściśle określonych w projekcie pokrycia.

Proponujemy podpisanie umowy która zobowiązuje do wykonania usługi przy zachowaniu wszystkich wymaganych przepisów budowlanych i BHP, jak również stałego pomiaru grubości zalegającej warstwy śniegu lub gotowości przybycia przez całą dobę specjalnie po to aby inwestor nie musiał martwić się o stan techniczny czy dopuszczalne obciążenie swojego dachu.

Firma posiada polisę OCStatystyki

Wystawiam faktury VAT 8% lub 23%

NIP : 536-177-46-65 

REGON: 140-940-341

Skontaktuj się:

mail:kontakt@chirurgiadrzew.eu

tel. 501 829 831 

Ul. Modlińska 206

05-110 Jabłonna k/Warszawy

Oddział Warszawa

01-129 Warszawa
Pustola 20/14